Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta

XII Konkurs Wiedzy o Regionie Wałbrzyskim

Starosta Wałbrzyski Józef Piksa objął honorowym patronatem imprezę pod nazwą: XII Konkurs Wiedzy o Regionie Wałbrzyskim.

Konkurs, którego organizatorem był Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju odbył się 06.04.2013 r. W imprezie wzięło udział 18 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wałbrzyskiego oraz ich opiekunowie. Konkurs miał charakter dwuetapowy.

Początkowo młodzież miała za zadanie odpowiedzieć na pytania testowe dotyczące regionu, a następnie uczestnicy prezentowali walory krajoznawcze powiatu wałbrzyskiego w konkursie krasomówczym.

Nagrody rzeczowe za zajęcie I miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych otrzymała Kornela Tobolska z Zespołu Szkół Nr 2 w Wałbrzychu, zaś w kategorii szkół gimnazjalnych zwycięzcą był Łukasz Ważny z Publicznego Gimnazjum Nr 13 w Wałbrzychu. Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu!!!

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500