Powiat Wałbrzyski

Lista wydarzeń objętych patronatem honorowym Starosty Wałbrzyskiego

Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura objął patronatem honorowym następujące wydarzenia w 2017 roku:

1) V Dyktando Miejskie w Głuszycy.

2) IV Festiwal im. Włodka Szomańskiego "Nie tylko gospel".

3) XVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie Wałbrzyskim.

4) Konferencja naukowa pt. "Od kultury nauczania do kultury uczenia się".

5) Powiatowy Konkurs "Portrety ludzi, oblicza kultur i religii w powieściach Olgi Tokarczuk".

6) Rozpoczęcie sezonu rowerowo - biegowego z Marzanną w Górach Sowich.

7) Eliminacje powiatowe Młodzieżowego Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego PTTK.

8) Konferencja szkoleniowa pt. "Zrozumieć i pomóc. Dziecko z autyzmem w szkole i środowisku".

9) IX Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego "Primus in Deutsch".

10) Impreza kulturalna pn. "Sowiogórski Muflon" w Głuszycy.

11) Jubileusz 60 - lecia i zjazd absolwentów Zespołu Szkół Nr 7 im. KEN w Wałbrzychu.

12) Konferencja "Dolnośląskie Dni Bezpiecznego Internetu".

13) Górski Półmaraton "Z Flagą na Trójgarbie" - Gmina Czarny Bór i Gmina Stare Bogaczowice.

14) II Uzdrowiskowy Półmaraton Górski na Chełmiec o Puchar Burmistrza Szczawna - Zdroju.

15) 2 Wałbrzyski Rajd Rodzinny - organizowany przez Stowarzyszenie "Moto-Weteran Wałbrzych".

16) "X Turniej Rycerski" organizowany przez Zespół Placówek Resocjalizacyjnych w Walimiu.

17) Gala Finałowa X edycji Szkolnej Ligi Koszykówki „Toyota Basket Liga” 2016/2017 - organizator Fundacja "Zielone Wzgórze".

18) Festiwal Filmowy Hommage a Kieślowski w Sokołowsku, organizowany przez Fundację Sztuki Współczesnej IN SITU.

19) Podsumowanie projektu „Ocalić od zapomnienia” - organizator Fundacja Anna w Gostkowie.

20) Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci i Młodzieży – eliminacje wojewódzkie, organizowany przez PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej.

21) Konferencja pn. "Kreatywność w edukacji, pracy i samorozwoju” - organiator Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

22) Powiatowy Konkurs Piosenek Bożonarodzeniowych i Kolęd w Języku Angielskim „Rocking around the Christmas Tree” - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu.