Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia w Teatrze Dramatycznym

Nadchodzące wydarzenia: PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY & SZANIAWSKI W PODRÓŻY

Siemion Złotnikow

„PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY”

 

Komedia romantyczna i ciepła historia dla wszystkich widzów, młodszych i tych młodszych duchem! Doświadczeni przez los – Ona, kobieta z przeszłością, On – mężczyzna po przejściach. Wzruszająca opowieść o spotkaniu i walce o lepsze, wspólne życie. Czy takie historie się jeszcze zdarzają? Koniecznie sprawdźcie, czy i wam szybciej zabije serce! Już w ten weekend u Szaniawskiego.

Pokazy: 25.05 / SOBOTA / GODZ. 19:00 oraz 26.05 / NIEDZIELA / GODZ. 18:00 / SCENA KAMERALNA

Obsada: Irena Wójcik, Piotr Tokarz

„PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY” to przedstawienie realizowane przez Irenę Wójcik i Piotra Tokarza w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich.

 

SZANIAWSKI W PODRÓŻY

Zespół Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu zaczyna pakować walizki na dłuższy wyjazd!

Najpierw ekipa spektaklu „ŁAUMA, CZYLI CZAROWNICA” wyjeżdża do ŁODZI na IX Międzynarodowy Festiwal Teatralny Karuzela, pokaz spektaklu ma miejsce 26 maja o 12:00 w łódzkim Teatrze Pinokio. Zaraz po przedstawieniu aktorzy i zespół techniczny wyruszają w dalszą trasę do POZNANIA – gdzie zagrają dwa spektakle o 10:00 i 18:00 w ramach 22. Biennale Sztuka Dla Dziecka w Centrum Kultury Zamek. Stamtąd część zespołu rusza do TORUNIA, gdzie czekać już będą na nich artyści „IWONY, KSIĘŻNICZKI BURGUNDA”! Wałbrzyska „IWONĘ…” zagości na V Festiwalu Debiutantów – Pierwszy Kontakt w Teatrze im. W. Horzycy (pokaz o 17:30).

Przed Szaniawskim pięć dni i cztery spektakle! Trzy miasta i Trzy festiwale! Około 1200 kilometrów do przebycia! A ile nagród? To okaże się po powrocie. Trzymamy kciuki za zespół Teatru Dramatycznego!

 


INFORMACJA I R E Z E R W C J A B I L E T Ó W:
BIURO WSPÓŁPRACY Z PUBLICZNOŚCIĄ: tel. 74 648 83 01 (do 03); www.teatr.walbrzych.pl/bilety/

tvsr

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500