Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta

I Dni Powiatu Wałbrzyskiego

W sobotę 15 września 2018 r. na terenie Karczmy Góralskiej w Dziećmorowicach odbyły się I Dni Powiatu Wałbrzyskiego – Gala Disco Polo, zorganizowane przez Zarząd i Radnych powiatu wałbrzyskiego. Przybyłych gości przywitał Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura oraz pozostali członkowie Zarządu Powiatu.

Następnie na scenie pojawiły się czołowe gwiazdy muzyki disco – polo: Markus P, Power Play i Czadoman. Wykonawcy rozgrzali atmosferę, porywając do wspólnej zabawy kilka tysięcy zgromadzonych wokół sceny uczestników. Publiczność śpiewała razem z wykonawcami taki hity jak „Kici kici miał”, „Co ma być to będzie” czy „Ruda tańczy jak szalona”. Na terenie Karczmy nie zabrakło także stoisk z gadżetami oraz punktów gastronomicznych. Prowadzący imprezę Rafał Pawłowski, przy wsparciu gromkich oklasków publiczności, wymusił na członkach Zarządu Powiatu deklarację, że Dni Powiatu Wałbrzyskiego na stałe zagoszczą w powiatowym kalendarzu imprez kulturalnych. 
„Cieszymy się bardzo z tak dużego zainteresowania naszą galą. Takiej frekwencji nie było dotychczas na żadnej imprezie w żadnej z gmin naszego powiatu. Świadczy to o tym, że nasi mieszkańcy chcą się wspólnie bawić i integrować przy dobrej muzyce, i takie imprezy są potrzebne. Mam nadzieję, że nowy Zarząd Powiatu będzie kontynuował naszą inicjatywę” – powiedział Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500