Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Gratulacje z okazji jubileuszu szczecińskiej "Dwunastki"

Data opublikowania: .

Z okazji 75-lecia Dowództwa 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej Wicestarosta Iwona Frankowska przekazała na ręce generała dywizji Macieja Jabłońskiego list gratulacyjny.

Powiat Wałbrzyski utrzymuje dobre relacje ze szczecińską "Dwunastką". Żołnierze ze Szczecina odwiedzili już kilkukrotnie nasz Powiat. W rewanżu żołnierze goszczą dzieci z powiatowych domów dziecka w Nowym Siodle i Jedlinie-Zdroju, tworząc dla naszych podopiecznych idealne warunki pobytu. 

Rozmawiamy z Panem Generałem o wymianie dzieci i młodzieży z rodzin wojskowych 12 SDZ oraz dzieci z naszych placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu Powiatu Wałbrzyskiego. Dzieci i młodzież miałyby okazję zwiedzić nasz Powiat, z kolei nasi podopieczni mogliby zapoznać się z walorami Pomorza, a także odwiedzić jednostki wojskowe wchodzące w skład 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej, co zawsze jest dla nich wielkim przeżyciem. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne działania te przesuwamy w tym roku na czas po wakacjach, ale nie zapominamy o naszej zaprzyjaźnionej dywizji - dodaje Wicestarosta.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500