Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Ankieta dla mieszkańców

Data opublikowania: .

Zachęcamy do zabrania głosu w sprawie przyszłości powiatu wałbrzyskiego.

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Wałbrzyskiego,

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu rozpoczęło prace nad „Strategią rozwoju Powiatu Wałbrzyskiego na lata 2021-2030”. Dokument ma określić kluczowe kierunki rozwoju, obszary strategiczne działania na najbliższe lata oraz przyczynić się do rozwoju społeczno-gospodarczego. Długofalowym efektem opracowanej strategii ma być poprawa jakości życia mieszkańców naszego Powiatu. Ponadto, opracowanie będzie pomocne w procesie wnioskowania o środki pomocowe z funduszy Unii Europejskiej. Diagnozę stanu powiatu wspiera również głos jego mieszkańców, dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety (link poniżej). Ankieta pozwoli poznać nam Państwa opinie i w znacznym stopniu wspomoże proces tworzenia nowej strategii. 

Ankieta jest anonimowa, a Państwa odpowiedzi zostaną wykorzystane wyłącznie do prac nad „Strategią rozwoju Powiatu Wałbrzyskiego na lata 2021-2030” oraz raportem z badań ankietowych, będącym jej integralną częścią. W ankiecie prosimy Państwa o podanie adresu e-mail jako kontaktu do informowania o przebiegu prac nad Strategią, bądź zaproszenia do kolejnego badania opinii. Informujemy, że zebrane adresy e-mail zostaną wykorzystane wyłącznie w procesie diagnozy stanu Powiatu i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!

Ankieta w wersji elektronicznej (także pod urządzenia mobilne) jest dostępna TUTAJ i będzie aktywna do 10 lipca br.

Uwaga - wśród osób, które wypełnią ankietę i dobrowolnie podadzą swój adres e-mail rozlosujemy 10 albumów "Powiat Wałbrzyski na dawnych pocztówkach"

Powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500