Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta

VI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej

VI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Sokołowsku objęty został honorowym patronatem przez Starostę Wałbrzyskiego Roberta Ławskiego.

Udział w Festiwalu wzięło 7 placówek przedszkolnych z terenu powiatu wałbrzyskiego, jak również z Mezimesti - Republiki Czeskiej. Mali artyści wystąpili z piosenkami o różnorodnej tematyce, nie zabrakło również inscenizacji do wykonywanych utworów.

Celem Festiwalu było zaprezentowanie talentów i zdolności muzycznych dzieci z pogranicza polsko-czeskiego oraz promocję Ziemi Wałbrzyskiej. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i zostały nagrodzone upominkami, a placówki przedszkolne odebrały nagrody książkowe ze zbiorami bajek, ufundowane przez Starostę Wałbrzyskiego. Małym uczestnikom oraz organizatorom Festiwalu dziękujemy za rozśpiewaną i udaną imprezę.


festiwalp2  festiwalp1

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500