Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta

Przegląd Teatrzyków Dziecięcych "SOWA 2011" w Walimiu

18 listopada 2011 r. odbył się pod patronatem Starosty Wałbrzyskiego - Roberta Ławskiego Przegląd Teatrzyków Dziecięcych "SOWA 2011",

którego organizatorem było Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu. Celem Przeglądu była prezentacja dorobku artystycznego amatorskich teatrzyków dziecięcych działających przy szkołach i ośrodkach kultury.

W kategorii do lat 9 "Super Sowę" otrzymał Teatr "Frędzle" z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury za spektakl "Czerwony Kapturek", a wyróżnienie Zespół "Burza" z Centrum Kultury w Kamiennej Górze, za "Nasza Królowa Śnieżka". Natomiast w kategorii od lat 10 do 16, "Super Sowy" zostały przyznane zespołowi "Trele Morele" z Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach za przedstawienie "Zbzikowana historia", wyróżnienie wręczono zespołowi "Trema za kurtyną" z Publicznego Gimnazjum nr 6 w Wałbrzychu za Kabaret " Terroryści" oraz za spektakl "Tam gdzie spadają anioły".

W tej kategorii została także przyznana nagroda specjalna za promowanie zdrowego stylu życia, którą otrzymał zespół "Cudaki" z Miejskiej Szkoły Podstawowej z Jedliny-Zdroju im. Jana Pawła II za sztukę "Dajcie dzieciom słońce". Ponadto "Super Sowę" otrzymał dodatkowo Przemysław Lignarski za kreację aktorską. Wszystkim małym aktorom i opiekunom gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za profesjonalne przygotowanie Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych 'SOWA 2011".

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500